شما اینجا هستید

اخبار ویژه » پیام معاون فرماندار شهرستان نیکشهر به مناسبت فرا رسیدن سال نو
گروه : اخبار ویژه
گزارش از : مصطفی سابکزئی

به گزارش نیکشهر خبر، در پیام تبریک سال نو معاون فرماندار نیکشهر آمده است :

شروع بهاری دیگر در قاب طبیعت، زندگی نو با تحولی در حال و تغییر در زندگانی انسان ها همراه خواهد بود که جامه کهنه از تن خود جدا و با صفحه ای جدید در زندگی فصلی دیگر را با راه و اراده نو آغاز خواهند کرد .

سال ۱۳۹۹ با تمامی فراز و نشیب هایی که داشت با هم فکری و تلاش و پشتکار مردم به پایان رسید و حال بهاری دیگر در آستانه قرنی نو و سالی جدید در تجلی گاه مواهب الهی با بارقه هایی از امید ، آرزو ، سعادت و خوشبختی در سایه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تحت زعامت رهبر فرزانه انقلاب و سر لوحه قرار دادن موازین اسلامی آغاز شده است .

بدون شک سال جدید شمسی نقطه عطفی در عرصه های مختلف کشور عزیزمان ایران خواهد بود که انتخابات ریاست جمهوری و شورا های اسلامی شهر و روستا در بهار ۱۴۰۰ با حضور پرشور مردم در پای صندوق های رای بار دیگر اراده ملت ایران را با روی کار آمدن دولتی جوان و توانمند به رخ جهانیان خواهد کشید و با حضور خود حمایت خویش را از آرمان های انقلاب و خون پاک شهدا اعلام خواهند کرد .

اینجانب ضمن قدر دانی از حمایت های مردم و زحمات تمامی مسئولان بالاخص سربازان و مدافعان سلامت که در خط مقدم مقابله با کرونا با خودگذشتگی از سلامت جامعه صیانت کردند و با شکر گزاری از نعمات الهی ، سالی پر از شادی ، تندرستی و سعادتمندی را برای ملت ایران و مردم شریف شهرستان نیکشهر آرزومندم.

از درگاه ایزدمنان عزت ، سربلندی و عاقبت بخیری را برای تمامی هم وطنانم مسئلت می نمایم .

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

نیکشهر خبر | پایگاه خبری و اطلاع رسانی شهرستان نیکشهر