شما اینجا هستید

اخبار نیکشهر » کاهش آسیب های اجتماعی نیازمند برنامه ریزی مدون و بلند مدت است .
گزارش از : مصطفی سابکزئی

به گزارش نیکشهر خبر، عباس داوودی معاون سیاسی فرماندار شهرستان نیکشهر گفت : هزینه و سرمایه گذاری برای برون رفت از آسیب های اجتماعی علاوه بر نیاز ضروری جامعه کنونی ، می تواند باعث نجات نسل های جوان گرفتار در این آسیب ها شود .

وی در جلسه ای که با حضور امام جمعه شهرستان، رئیس اداره تبلیغات اسلامی و فرمانده سپاه نیکشهر برگزار شد ، بیان کرد : شهرستان نیکشهر نیازمند صدور مجوز برای مراکز کاهش آسیب های اجتماعی و کمپ های ترک اعتیاد در مراکز بخش ها با هدف کمک به افراد بد سرپرست است .

داوودی ضمن گرامیداشت ایام دهه فجر و تاکید بر لزوم برنامه ریزی دقیق برای کاهش آسیب های اجتماعی، افزود : بهزیستی با نگاه ویژه به شهرستان نیکشهر نسبت به تحت پوشش قرار دادن خانواده های دارای افراد معلول ، زنان بد سرپرست و افرادی که برای تامین مایحتاج زندگی خود با مشکل روبرو هستند اقدام نماید .

دکتر حسینی معاون پیگشیری اداره کل بهزیستی استان نیز گفت : به منظور جلوگیری از معضلات اجتماعی و کمک به افراد نیازمند، در سال آینده ساخت منزل مسکونی برای معلولین ، صدور مجوز برای مراکز کاهش آسیب های اجتماعی و کمپ ترک اعتیاد و همچنین تحت پوشش قرار دادن افراد نیازمند در شهرستان نیکشهر در دستور کار قرار خواهد گرفت .

حجت الاسلام والمسلمین لطفیان سرگزی در این دیدار خواستار توجه ویژه بهزیستی نسبت به نیازمندان منطقه نیکشهر شد‌.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

نیکشهر خبر | پایگاه خبری و اطلاع رسانی شهرستان نیکشهر