شما اینجا هستید

اخبار نیکشهر » کلنگ ساخت بیمارستان بنت به زمین زده شد
گزارش از : مصطفی سابکزئی

به گزارش نیکشهر خبر، ضیاء الحق هاشمزهی فرماندار شهرستان نیکشهر گفت: با همت خیرین و مرکز وکلای قوه قضاییه، بیمارستان ۳۲ تختخوابی بنت به منظور بهره مندی مردم این منطقه از خدمات مطلوب پزشکی ساخته خواهد شد .

فرماندار نیکشهر در حاشیه این مراسم با قدر دانی از نگاه خیرین به مناطق مختلف شهرستان نیکشهر افزود: با تکمیل و ساخت این بیمارستان مردم دو بخش بنت و مرکزی از خدمات بهداشتی و درمانی استفاده خواهند برد.

او گفت : هم پیوندی دو شهر تاریخی اصفهان و بنت این منطقه را در مسیر توسعه قرار داده است .

ضیاء الحق هاشمزهی فرماندار شهرستان نیکشهر بیان کرد : پیش از این نیز بیمارستان ۲۰ تختخوابی شهر اسپکه با هدف دسترسی آسان مردم بخش های لاشار و آهوران به مراکز درمانی و ارتقاء شاخص های بهداشتی کلنگ زنی شده است .

فرماندار شهرستان نیکشهر اظهار داشت : با تکمیل دو بیمارستان بنت و لاشار در بازه زمانی تعریف شده ، علاوه بر افزایش سرانه دسترسی به خدمات بهداشتی و درمانی مردم شهرستان نیکشهر ، هزینه های مردم روستایی نیز کاهش خواهد یافت .

هاشمزهی در مراسم کلنگ زنی بیمارستان ۳۲ تختخوابی بنت که با حضور دکتر جهرمی رئیس مرکز وکلا و کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضاییه، مدیر کل امور اجتماعی استانداری ، رئیس دادگستری نیکشهر و جمعی از مدیران کل و خیّرین استان های تهران و اصفهان برگزار شد،گفت: هزینه ساخت این بیمارستان ۶۰ میلیارد تومان برآورد شده است که علاوه پوشش کل بخش بنت ، مناطقی از بشاگرد استان هرمزگان و ۷ هزار نفر از جمعیت بخش مرکزی را نیز پوشش خواهد داد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

نیکشهر خبر | پایگاه خبری و اطلاع رسانی شهرستان نیکشهر