شما اینجا هستید

اخبار نیکشهر » ۹۷ درصد تسهیلات اشتغال روستائیان و عشایر نیکشهر تعیین تکلیف شده است
گزارش از : مصطفی سابکزئی

به گزارش نیکشهر خبر، ضیاء الحق هاشمزهی فرماندار شهرستان نیکشهر در جلسه کمیته تخصصی اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان که با حضور مدیران دستگاه های اجرایی و بانک های عامل برگزار شد ، گفت : با پیگیری های صورت گرفته ۹۷ درصد از طرح های اشتغال روستائیان و عشایر شهرستان نیکشهر تعیین تکلیف و تسهیلات آنها پرداخت شده است .

او گفت : ۵۴۲ طرح اشتغال زایی با ۴۴ میلیارد و ۹۳۸ میلیون تومان تسهیلات به بانک های عامل برای بررسی ارسال شده است که پیش بینی می شود برای ۷۵۸ نفر به صورت مستقیم ایجاد شغل کند .

فرماندار نیکشهر افزود : تاکنون ۵۳۰ طرح با اعتباری بالغ بر ۲۵ میلیارد و ۶۵ میلیون تومان تسهیلات دریافت کرده اند که برای ۷۰۳ نفر در سطح شهرستان نیکشهر اشتغال زایی شده است .

ضیاء الحق هاشمزهی با تاکید بر راه اندازی استارتاپ ها و فروش اینترنتی محصولات صنایع دستی به نقاط مختلف کشور بیان کرد : از مجموع طرح های اشتغال زایی روستائیان و عشایر ۱۱ طرح با ۱۵ میلیارد و ۱۳۶ میلیون تومان اعتبار در دست بررسی است که ۵۵ نفر از این طرح ها بهره مستقیم خواهند برد.

فرماندار شهرستان نیکشهر استفاده بهینه از تسهیلات و اولویت بندی آنها را عامل اصلی رونق تولید و اشتغال زایی دانست و اظهار داشت: جذب باقیمانده تسهیلات و طرح ها ، نظارت برای اجرای درست کسب و کارها و ارائه گزارش از پیشرفت فیزیکی طرح ها از دیگر برنامه های کمیته تخصصی اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان نیکشهر هستند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

نیکشهر خبر | پایگاه خبری و اطلاع رسانی شهرستان نیکشهر