شما اینجا هستید

اخبار نیکشهر » ۱۰۰ واحد مسکونی مددجویان کمیته امداد در نیکشهر افتتاح شد
گزارش از : مصطفی سابکزئی

به گزارش نیکشهر خبر، دکتر بختیاری رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) گفت : توانمند سازی خانواده های تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) با محوریت شعار سال و تاکیدات مقام معظم رهبری در چارچوب قوانین و برنامه های راهبردی کلان اجرایی خواهد شد.

 

وی گفت : تامین مسکن یکی از نیاز های اصلی مددجویان است که با سیاست های دولت مردمی سیزدهم به آن با نگاه ویژه و تامین اعتبار لازم برای صیانت از خانواده و کمک به ازدواج جوانان توجه می شود.

 

دکتر بختیاری افزود: افتتاح صد واحد مسکونی در نیکشهر در اولین روز های قرن جدید عیدانه ای شیرین برای مددجویان است که با تلاش و پيگيری پرسنل خدوم و جهادی کمیته امداد اجرایی شده است.

 

حمید قلعه خانی رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان نیکشهر نیز گفت : ۱۰۰ واحد مسکونی با متراژ ۵۰ متر مربع و اعتبار ۱۶۵ میلیون تومان با حضور رئیس کمیته امداد امام خمینی کشور ، نماینده حوزه انتخابیه و فرماندار شهرستان نیکشهر تحویل مدد جویان شده است.

 

قلعه خانی در ادامه عنوان کرد: همچنین ۱۹ چشمه سرویس بهداشتی با کمک گروه های جهادی و مشارکت کمیته امداد امام تحویل مدد جویان شده است که طرح های حمایتی این نهاد انقلابی برای کمک به مددجویان با استفاده از ظرفیت های موجود و جذب خیرین نیک اندیش ادامه خواهد داشت.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

نیکشهر خبر | پایگاه خبری و اطلاع رسانی شهرستان نیکشهر