شما اینجا هستید

اخبار نیکشهر » ۴ پروژه در بخش لاشار افتتاح و کلنگ زنی شد
گزارش از : مصطفی سابکزئی

به گزارش نیکشهر خبر، ضیاء الحق هاشمزهی فرماندار شهرستان نیکشهر گفت : بهره برداری و کلنگ زنی از طرح های مهم عمرانی و توسعه ای در مناطق مختلف شهرستان براساس اصل آمایش سرزمینی و نگاه عدالت محور به همه مناطق است .

او گفت : هدف اصلی ما بهره مندی تمامی مناطق شهرستان از امکانات و خدمات است که خوشبختانه این مهم در ایام دهه فجر با تلاش و عزم جدی همه دستگاه های اجرایی محقق شده است.

فرماندار شهرستان نیکشهر افزود : ۸ پروژه مهم عمرانی و زیر ساختی در دو روز با حضور مسئولین استانی و شهرستانی در شهرستان نیکشهر افتتاح و کلنگ زنی شده است که قطعا مسیر توسعه شهرستان را هموار تر خواهد کرد .

هاشمزهی اظهار داشت که بیمارستان محلی اسپکه با ۱۸۰۰ متر مربع مساحت با حمایت ویژه مجموعه دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر از جمله پروژه های مهمی بود که در نهمین روز از دهه فجر در بخش لاشار کلنگ زنی شد.

ضیاء الحق هاشمزهی فرماندار شهرستان نیکشهر بیان کرد : بهره برداری از سه پروژه ساختمان جدید مرکز جامع سلامت روستای هریدوک با ۲ میلیارد تومان اعتبار ، روشنایی نقطه حادثه خیز پل سرمیچ واقع در جاده ترانزیتی ایرانشهر به نیکشهر با اعتباری بالغ بر ۵۰۰ میلیون تومان و استخر پرورش ماهی با مشارکت اداره کل شیلات و بخش خصوصی از دیگر برنامه هایی بود که امروز در بخش لاشار اجرایی شد .

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

نیکشهر خبر | پایگاه خبری و اطلاع رسانی شهرستان نیکشهر