شما اینجا هستید

اخبار ویژه » بهره برداری و کلنگ زنی ۴ پروژه مهم عمرانی با حضور استاندار در نیکشهر
گروه : اخبار ویژه
گزارش از : مصطفی سابکزئی

به گزارش نیکشهر خبر، ضیاء الحق هاشمزهی فرماندار شهرستان نیکشهر گفت : نیکشهر دروازه ورود به تنها بندر اقیانوسی کشور است و باید در سند توسعه سواحل مکران به این منطقه نگاه ویژه شود .

او گفت : اجرای پروژه های عمرانی علاوه بر اینکه موجب تسهیل در خدمات رسانی و رفاه مردم خواهد شد ، می تواند زمینه ساز توسعه یک منطقه شود .

فرماندار نیکشهر افزود : اتمام پروژه های نیمه تمام در شهرستان یکی از مهم ترین اولویت هایی بوده که به صورت جدی در دستور کار قرار گرفته است .

هاشمزهی فرماندار شهرستان نیکشهر بیان کرد : ۴ پروژه مهم عمرانی پل ملوران ، پل ورودی شهر نیکشهر، زیر سازی و آسفالت محور بنت به چاهان و زرآباد و بهسازی و افزایش عرض محور نیکشهر به بنت و بشاگرد امروز در هشتمین روز از گرامیداشت دهه فجر با حضور استاندار بهره برداری و کلنگ زنی شد.

هاشمزهی ضمن قدر دانی از حمایت های استاندار سیستان و بلوچستان گفت : پل بزرگ ملوران که کلنگ آن در سال ۸۹ به زمین زده شده است با ۱۵۰ متر طول ، ۶ دهنه ۲۲ متری با ۱۵ میلیارد تومان اعتبار به بهره برداری رسید.

نماینده عالی دولت در نیکشهر اظهار داشت که پل ورودی شهر نیکشهر یکی دیگر از پروژه های مهمی بود که با ۳ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان اعتبار به طول ۲۷ متر و ۲ دهنه امروز افتتاح شد .

ضیاء الحق هاشمزهی فرماندار شهرستان نیکشهر افزود : کلنگ دو پروژه مهم بهسازی و افزایش عرض محور نیکشهر به بنت و بشاگرد با احداث ۵۲ پل و افزایش عرض به ۹ متر با ۱۵۰ میلیارد تومان از محل اعتبارات سواحل مکران و زیر سازی و آسفالت محور بنت به چاهان و زرآباد به طول ۶۰ کیلومتر و با ۷۰ میلیارد تومان اعتبار از محل اعتبارات جهش تولید به مناسبت دهه فجر و با حضور جمعی از مقامات عالی رتبه دولتی به زمین زده شد .

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

نیکشهر خبر | پایگاه خبری و اطلاع رسانی شهرستان نیکشهر