شما اینجا هستید

اخبار ویژه » آغاز ثبت نام داوطلبان انتخابات شورای اسلامی روستاهای بخش مرکزی نیکشهر از ۱۶ فروردین
گروه : اخبار ویژه
گزارش از : مصطفی سابکزئی

به گزارش نیکشهر خبر، محمد بلوچ زهی بخشدار مرکزی نیکشهر گفت : داوطلبان و علاقه مندان به حضور در ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی روستاهای بخش مرکزی شهرستان نیکشهر از ۱۶ فروردین می توانند از طریق چهار روش نام نویسی کنند .

او گفت : با توجه به شرایط کرونایی و لزوم رعایت شیوه نامه های بهداشتی داوطلبان می توانند از ۴ شیوه استفاده از اپلیکیشن موبایلی بارگذاری شده در پورتال وزارت کشور ، نسخه دسکتاپ در کامپیوتر های شخصی ، مراجعه به دفاتر پیشخوان دولت و مراجعه حضوری در فرمانداری اقدام به ثبت نام کنند .

بلوچ زهی بخشدار مرکزی نیکشهر بیان کرد: داوطلبان بعد از ثبت نام غیر حضوری می بایست کد رهگیری نهایی را از طریق سامانه جامع انتخابات بصورت پیامک دریافت کنند ‌.

بلوچ زهی تصریح کرد : علاقمندانی که از طریق روش های غیر حضوری اقدام به ثبت نام کرده اند و اسناد مورد نیاز را به صورت الکترونیکی بارگذاری نمودند نیازی به حضور در فرمانداری برای تایید نهایی ندارند .

بخشدار مرکزی نیکشهر گفت : برای اولین بار در بخش مرکزی نیکشهر ۲ زن بعنوان عضو هیات اجرایی انتخابات شورای اسلامی روستاها و مناطق عشایری حضور دارد .

وی ضمن دعوت از نخبگان ، جوانان و افراد تاثیر گذار در سطح روستاها برای کاندیداتوری در این رویداد مهم مدنی و سیاسی افزود : حضور افراد شایسته و توانمند در انتخابات علاوه بر اثر بخشی لازم می توانند در تحکیم ارتباط بین مردم و مسئولین کمک فراوانی کند.

محمد بلوچ زهی بخشدار مرکزی نیکشهر اظهار داشت که نام نویسی از داوطلبان عضویت در شوراهای اسلامی روستاها و مناطق عشایری از ساعت ۸ صبح روز دوشنبه ۱۶ فروردین ۱۴۰۰ شروع و تا ۲۲ فروردین ادامه خواهد داشت .

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

نیکشهر خبر | پایگاه خبری و اطلاع رسانی شهرستان نیکشهر